Ihre Anfrage

Bitte alle mit * gekennzeichneten Felder ausfüllen.

Ihre bekannt gegebenen Daten (E-Mail-Adresse; optional: Anrede, Titel, Vorname, Zuname, Adresse, Telefon, Anfrage) werden von Oberösterreich Tourismus GmbH ausschließlich für die Bearbeitung Ihrer Anfrage verwendet und nur dann weitergegeben, wenn die Anfrage von Dritten (z.B. touristische Leistungsträger) zu beantworten ist. Siehe auch Datenschutzerklärung

/ Kde sa stane lyžiarsky šport pôžitkom

Kde sa stane lyžiarsky šport pôžitkom

Príjemné a rodinne orientované lyžiarske oblasti v Hornom Rakúsku

Na lyžiarskej dovolenke má panovať zábava a útulnosť? v popredí nemá byť výkon, ale pôžitok a nenútený pohyb na čerstvom vzduchu?

Die nachfolgende Bildergalerie ist mittels Pfeiltasten (links, rechts) bedienbar.

Potom lyžiarsky región Dachstein West so svojimi 14 zjazdovkami Gaudi je to pravé pre milovníkov lyžovania. Zatiaľ čo sa malí zjazdári v detskom parku učia, čo je to zábava na snehu, tí väčší hľadajú zábavu na bubnových zjazdovkách a pretekárskych dráhach. Bezstarostnú jazdu na lyžiach ponúka Hochficht v prázdninovom regióne Böhmerwald (Šumava). Rodiny tu nájdu všetku infraštruktúru, ktorá zjednodušuje zimnú dovolenku. Od privítania v novom lyžiarskom areáli Hochficht až po detský svet, kde rodičia môžu sledovať veselé šantenie detí z rodinnej kaviarne. Ďalšou top adresou pre lyžiarskych pôžitkárov a rodiny je lyžiarsky rezort Kasberg v obci Grünau im Almtal. Rôzne zjazdovky, chaty s regionálnymi pochúťkami a slnečné miesta s výhľadom nechajú rýchlo zmiznúť všedné dni.

Počas nadchádzajúcej dovolenky sa deti majú učiť lyžovať alebo zlepšovať svoje schopnosti? Potom sú lyžiarske oblasti v stredných polohách Horného Rakúska vhodnou voľbou na prázdninovú lyžovačku. v pohorí Feuerkogel vysoko nad jazerom Traunsee sú ideálne podmienky pre lyžiarskych začiatočníkov v kombinácii s veľkolepým výhľadom na región Salzkammergut. Kto si rezervuje rodinnú lyžovačku na Wurzeralm v dovolenkovom regióne Pyhrn-Priel, objaví najlepšie predpoklady na prvé kroky zimného športu. Ak sa malí lyžiari stanú zručnejšími, na rad prídu zjazdovky s vyšším stupňom obťažnosti.