Vaša správa

Please fill in all fields marked *.

The information you provide (email address; optional: salutation, title, name, surname, address, telephone number, request) is exclusively used by Oberösterreich Tourismus GmbH to process your request and is only disclosed if the request is to be answered by third parties (e.g. tourism service providers). See also the Privacy Notice

/ Salzkammergut pre lyžiarov aj snowboardistov

Salzkammergut pre lyžiarov aj snowboardistov

Horúca zima v studenom snehu

Recept na vydarenú zimnú dovolenku: Lyžovať na prašane zjazdoviek Gaudi, pásť oči na horských scenériách ako z obrázkovej knihy, nechať sa rozmaznávať od srdečných hostiteľov. Salzkammergut so svojimi najlepšími lyžiarskymi oblasťami ponúka športovo aktívnu zimnú dovolenku.

The following photo gallery can be navigated with the arrow keys (left, right).

Feuerkogel – náhorná plošina pre rodiny

Pohorie Feuerkogel vysoko nad Ebensee am Traunsee má jedno výrazné plus: uzatvorená náhorná plošina je rodinným svetom zjazdoviek, ktoré môžu bodovať prehľadom, krátkymi dráhami a možnosťami prenocovania priamo v lyžiarskej oblasti.

Kasberg - zimné spomalenie

Rezort Kasberg v obci Grünau im Almtal je ideálnym lyžiarskym strediskom pre lyžiarskych pôžitkárov. Takmer na každej zjazdovke je útulná chata s vynikajúcim jedlom pre hladných hostí.

Dachstein West: Zjazdovky Gaudi v celej svojej kráse

V lyžiarskej oblasti Dachstein-West čaká 78 km zjazdoviek vo všetkých stupňoch náročnosti. Pre najmenších sú tu kúzelné koberce a ľahké začiatočnícke svahy. Pretekárska dráha s meraním času, rýchlostné dráhy, prírodné zjazdovky, bubnové zjazdovky a dráhy s vlnami poskytujú zábavu a rozptýlenie.

Freeriden na hore Krippenstein

Krippenstein je vysokoalpským rajom freeriderov. Stále zasnežený areál Freesports Arena Dachstein Krippenstein s 30 km možností lyžovania mimo zjazdoviek je pre milovníkov hlbokého snehu stále v kurze.