Vaša správa

Please fill in all fields marked *.

The information you provide (email address; optional: salutation, title, name, surname, address, telephone number, request) is exclusively used by Oberösterreich Tourismus GmbH to process your request and is only disclosed if the request is to be answered by third parties (e.g. tourism service providers). See also the Privacy Notice

/

Lyžiarske oblasti regiónu Pyhrn-Priel

Od príjemnej zábavy v snehu až po dráhu svetového pohára

Spolu s horskou stanicou Hutterer Höss v obci Hinterstoder je v dovolenkovom regióne Pyhrn-Priel jediná lyžiarska oblasť Horného Rakúska, v ktorej sa konávajú aj preteky svetového pohára. Druhou lyžiarskou oblasťou regiónu je Wurzeralm v obci Spital am Pyhrn v nadmorskej výške 1 400 metrov.

The following photo gallery can be navigated with the arrow keys (left, right).

Hinterstoder: Po stopách hviezd svetového pohára

Hinterstoder je jediná lyžiarska oblasť Horného Rakúska, ktorá hosťuje svetový pohár. Trať svetového pohára Hannes Trinkl oslovuje predovšetkým športovo zdatných lyžiarov. Na panoramatických zjazdovkách vo výške 2 000 metrov nad morom budia dojem zasnežené vrcholy hôr.

Wurzeralm: Lyžiarsky pasienok pre rodiny

Sedem minút trvá jazda lanovkou z obce Spital am Pyhrn na Wurzeralm. Táto lyžiarska oblasť je vhodná rovnako pre začiatočníkov a rodiny, ako aj pre vychutnávačov zimných športov, ktorí na zimnej lyžovačke hľadajú výnimočné výhľady.