Vaša správa

Please fill in all fields marked *.

The information you provide (email address; optional: salutation, title, name, surname, address, telephone number, request) is exclusively used by Oberösterreich Tourismus GmbH to process your request and is only disclosed if the request is to be answered by third parties (e.g. tourism service providers). See also the Privacy Notice

/

V oblasti Hochficht jazdia ozajstní lyžiari

Alpská lyžovačka v pohorí Böhmerwald (Šumava)

Na severe Horného Rakúska sa nachádza rodinná lyžiarska oblasť Hochficht v Böhmerwald (Šumava). Ideálne spája zábavu na zjazdovkách so zážitkom. Popri začiatočníckych a rodinných zjazdovkách sú spestrením pretekárske dráhy FIS overené európskym pohárom.

The following photo gallery can be navigated with the arrow keys (left, right).

Hochficht: Lyžiarska zábava na území troch krajín

V pohorí Böhmerwald (Šumava), kde sa stretávajú Rakúsko, Čechy a Nemecko, vystupuje vysočina regiónu Mühlviertel do výšky 1 300 metrov. A poskytuje perfektné podmienky pre lyžiarov i snowboardistov. Lyžiarska aréna v oblasti Hochficht s detským svetom, rodinnými reštauráciami a lyžiarskou školou ponúka ideálny vstup do zimných športov. Mimoriadnym zážitkom je nočné lyžovanie, ktoré je v ponuke dvakrát do týždňa.