Dvaja lyžiari pretekajú na zjazdovke najväčšej lyžiarskej oblasti Horného Rakúska, Dachstein West regiónu Salzkammergut

Vaša správa

Please fill in all fields marked *.

/ Kde sa zima stane pôžitkom

Kde sa zima stane pôžitkom

V Hornom Rakúsku sa ide zo zjazdovky rovno do wellness

Lyžovačku si vychutnajte najskôr na zjazdovke. A potom skočte do sauny alebo do whirpoolu. Alebo si doprajte skvelú masáž.

The following photo gallery can be navigated with the arrow keys (left, right).

V lyžiarskych regiónoch Horného Rakúska čaká množstvo hotelov s vynikajúcimi relaxačnými službami, ktoré zo zimy urobia pôžitok. Priamo na mieste, kde sa okraj pohoria Böhmerwald (Šumava) spája s lyžiarskou oblasťou Hochficht, leží rezort Inns Holz, ktorý ponúka prírodné a vital hotely a exkluzívnu chatovú dedinku. Vrátane relaxačného programu. Rovnaké platí aj pre hotel Almesberger v blízkosti obce Aigen-Schlägl s veľkým wellnessom s rozlohou 5 000 metrov štvorcových.

V ideálnom prípade sa stane, že cesta zo zjazdovky vedie priamo do kúpeľa. EurothermenResort v kúpeľnom meste Bad Ischl dáva telu počas kúpeľa v slanej vode pocit príjemnej ľahkosti. A vďaka svojej centrálnej polohe v regióne Salzkammergut je ideálnym východiskovým bodom pre dni na lyžovačke v lyžiarskom regióne Dachstein West, na športovisku Freesports Arena Krippenstein alebo v pohorí Feuerkogel.

Zimná dovolenka pre celú rodinu vrátane pôžitku a wellness - aj to je v ponuke v Hornom Rakúsku. v zime 2016/2017 sa v Gosau, priamo pred bránami lyžiarskeho regiónu Dachstein West otvára rezort "Leading Family Resort Dachsteinkönig" - s veľkými relaxačnými priestormi pre veľkých a kĺzačkami a vodnou zábavou pre malých. Aj wellnes hotel Dilly v obci Windischgarsten ponúka pôžitok a uvoľnenie pre dospelých aj deti. A spolu s Hinterstoder a Wurzeralm hneď dve lyžiarske oblasti v bezprostrednej blízkosti.

Ponuky na zimnú dovolenku (v anglickom jazyku)

Aigen-Schlägl

Magic of skiing and wellness at ****s Hotel Almesberger

Fun on slopes incl. 3 or 4 day ski pass

Time period: 03.12.2017 - 01.04.2018
From 410,00 €
To the offer
Ulrichsberg

Ski run Fun in ****INNs Holz including skipass

3 or 4 nights snow adventures am Hochficht

Time period: 03.12.2017 - 01.04.2018
From 443,00 €
To the offer
Bad Ischl

Winter magic

4 days / 3 nights

Time period: 01.12.2017 - 30.03.2018
From 465,00 €
To the offer