Vaša správa

Please fill in all fields marked *.

/

Zimné dni plné pôžitku

V Hornom Rakúsku sa ide zo zjazdovky rovno do wellness

Lyžovačku si vychutnajte najskôr na zjazdovke. A potom skočte do sauny alebo do whirpoolu. Alebo si doprajte skvelú masáž.

V lyžiarskych regiónoch Horného Rakúska čaká množstvo hotelov s vynikajúcimi relaxačnými službami, ktoré zo zimy urobia pôžitok. Priamo na mieste, kde sa okraj pohoria Böhmerwald (Šumava) spája s lyžiarskou oblasťou Hochficht, leží rezort Inns Holz, ktorý ponúka prírodné a vital hotely a exkluzívnu chatovú dedinku. Vrátane relaxačného programu. Rovnaké platí aj pre hotel Almesberger v blízkosti obce Aigen-Schlägl s veľkým wellnessom s rozlohou 5 000 metrov štvorcových.

V ideálnom prípade sa stane, že cesta zo zjazdovky vedie priamo do kúpeľa. EurothermenResort v kúpeľnom meste Bad Ischl dáva telu počas kúpeľa v slanej vode pocit príjemnej ľahkosti. A vďaka svojej centrálnej polohe v regióne Salzkammergut je ideálnym východiskovým bodom pre dni na lyžovačke v lyžiarskom regióne Dachstein West, na športovisku Freesports Arena Krippenstein alebo v pohorí Feuerkogel.

Zimná dovolenka pre celú rodinu vrátane pôžitku a wellness - aj to je v ponuke v Hornom Rakúsku. V Gosau, priamo pred bránami lyžiarskeho strediska Dachstein West, sa nachádza „Leading Family Resort Dachsteinkönig“ – s obrovskou wellness zónou pre dospelých a vodným svetom so šmýkačkami a bazénmi pre najmenších. Aj wellnes hotel Dilly v obci Windischgarsten ponúka pôžitok a uvoľnenie pre dospelých aj deti. A spolu s Hinterstoder a Wurzeralm hneď dve lyžiarske oblasti v bezprostrednej blízkosti.