Vaša správa

Please fill in all fields marked *.

The information you provide (email address; optional: salutation, title, name, surname, address, telephone number, request) is exclusively used by Oberösterreich Tourismus GmbH to process your request and is only disclosed if the request is to be answered by third parties (e.g. tourism service providers). See also the Privacy Notice

Tie pravé momenty zimy, ktoré dávajú krídla.

Mnohé z týchto momentov sú ako záblesk svetla, krátke, žiarivé a intenzívne; iné svedčia o veľkých príbehoch a zážitkoch vo vysnených zimných scenériách. Sú to tie mimoriadne a pravé okamihy, ktoré dlho zostávajú v spomienkach. Urobte si obraz sami a objavte svoje osobné #uppermoments v Hornom Rakúsku.

Šťastná chvíľa Tvojho života.

Prvý slnečný lúč, ktorý putuje ponad horský hrebeň, prvá stopa v čerstvej zjazdovke - to sú chvíle, ktoré nadchýnajú a zostávajú v spomienkach. Aj Bettina Strittl a Irene Trinkl, dcéra bývalého zjazdového pretekára Hannesa Trinkla, si tieto chvíle vedia vážiť. Vždy, keď sa dá, nájdu si dve kamarátky čas na to, aby si zajazdili po kopcoch lyžiarskeho strediska v oblasti Hinterstoder. To sú tie #uppermoments, ktoré sprevádzajú ich priateľstvo už od detstva. Každý rok znovu.

 

Lyžiarske stredisko Hinterstoder

Lyžiarske stredisko Wurzeralm

Prázdninový región Pyhrn-Priel

Play

Život je ihrisko.

Spomienky na detstvo sa prebúdzajú, dôverné pocity ožívajú. Prežíva to Andreas Holzinger, keď si hravo meria sily s kamarátom svojho syna, Petrom Englom. Obaja si radi doprajú priateľské preteky. Starší sa znovu vracia do svojej mladíckej formy bývalého lyžiarskeho pretekára. A mladý sa zlepšuje z pretekov na preteky. Každý z nich tak nájde ten svoj #uppermoment na zjazdovkách lyžiarskej oblasti Dachstein West. 

 

Lyžiarsky región Dachstein West

Freesports Arena Dachstein Krippenstein

Región Dachstein Salzkammergut

Play

Keď srdce skáče od radosti.

Koho poháňa vášeň, ten sa otvorí a s ľahkosťou prekonáva hranice všedných dní. Nič nie je vzácnejšie ako okamih, Keď Valerie Hammerschmid dosiahne toto opojenie, neváha ani na chvíľu. Tiché dievča sa premení na adrenalínového nadšenca a na dráhe zábavného parku na Kasbergu ukáže, aké triky skrýva. Čím odvážnejší je skok, tým väčší je pre ňu #uppermoment.

Lyžiarske stredisko Kasberg

Región Almtal-Salzkammergut

 

 

 

 

Play

Zimné radovánky s dieťaťom v Tebe.

Snežní anjeli, kúzelné koberce a bubnové dráhy - deti hravo prídu na chuť zábave na dvoch lyžiach. A keď sa zobudí chuť svišťať zjazdovkou svojím vlastným tempom, #uppermoments sú zaručené. Teší sa z toho aj mama Andrea cestou na Hochficht so svojím synom Paulom. A potom sa rozžiari to detské v nej a vykúzli na tvári široký úsmev. "Tak ľahko som sa už dlho necítila," hovorí a spustí sa so svojím synom po nasledujúcom výjazde.

 

Lyžiarske stredisko Hochficht

Šumava

Play

Prehľad všetkých videí nájdete tu.