Vaša správa

Please fill in all fields marked *.

The information you provide (email address; optional: salutation, title, name, surname, address, telephone number, request) is exclusively used by Oberösterreich Tourismus GmbH to process your request and is only disclosed if the request is to be answered by third parties (e.g. tourism service providers). See also the Privacy Notice

Wellness v Hornom Rakúsku

V Hornom Rakúsku sa ide zo zjazdovky rovno do wellness

Lyžovačku si vychutnajte najskôr na zjazdovke. A potom skočte do sauny alebo do whirpoolu. Alebo si doprajte skvelú masáž.

V lyžiarskych regiónoch Horného Rakúska čaká množstvo hotelov s vynikajúcimi relaxačnými službami, ktoré zo zimy urobia pôžitok. Priamo na mieste, kde sa okraj pohoria Böhmerwald (Šumava) spája s lyžiarskou oblasťou Hochficht, leží rezort Inns Holz, ktorý ponúka prírodné a vital hotely a exkluzívnu chatovú dedinku. Vrátane relaxačného programu. Rovnaké platí aj pre hotel Almesberger v blízkosti obce Aigen-Schlägl s veľkým wellnessom s rozlohou 5 000 metrov štvorcových.

V ideálnom prípade sa stane, že cesta zo zjazdovky vedie priamo do kúpeľa. EurothermenResort v kúpeľnom meste Bad Ischl dáva telu počas kúpeľa v slanej vode pocit príjemnej ľahkosti. A vďaka svojej centrálnej polohe v regióne Salzkammergut je ideálnym východiskovým bodom pre dni na lyžovačke v lyžiarskom regióne Dachstein West, na športovisku Freesports Arena Krippenstein alebo v pohorí Feuerkogel.

Zimná dovolenka pre celú rodinu vrátane pôžitku a wellness - aj to je v ponuke v Hornom Rakúsku. V Gosau, priamo pred bránami lyžiarskeho strediska Dachstein West, sa nachádza „Leading Family Resort Dachsteinkönig“ – s obrovskou wellness zónou pre dospelých a vodným svetom so šmýkačkami a bazénmi pre najmenších. Aj wellnes hotel Dilly v obci Windischgarsten ponúka pôžitok a uvoľnenie pre dospelých aj deti. A spolu s Hinterstoder a Wurzeralm hneď dve lyžiarske oblasti v bezprostrednej blízkosti.