Skigebiet Hochficht im Böhmerwald

Vaša správa

Please fill in all fields marked *.

The information you provide (email address; optional: salutation, title, name, surname, address, telephone number, request) is exclusively used by Oberösterreich Tourismus GmbH to process your request and is only disclosed if the request is to be answered by third parties (e.g. tourism service providers). See also the Privacy Notice

Kde sa stane lyžiarsky šport pôžitkom

Príjemné a rodinne orientované lyžiarske oblasti v Hornom Rakúsku

Na lyžiarskej dovolenke má panovať zábava a útulnosť? v popredí nemá byť výkon, ale pôžitok a nenútený pohyb na čerstvom vzduchu?

Potom lyžiarsky región Dachstein West so svojimi 14 zjazdovkami Gaudi je to pravé pre milovníkov lyžovania. Zatiaľ čo sa malí zjazdári v detskom parku učia, čo je to zábava na snehu, tí väčší hľadajú zábavu na bubnových zjazdovkách a pretekárskych dráhach. Bezstarostnú jazdu na lyžiach ponúka Hochficht v prázdninovom regióne Böhmerwald (Šumava). Rodiny tu nájdu všetku infraštruktúru, ktorá zjednodušuje zimnú dovolenku. Od privítania v novom lyžiarskom areáli Hochficht až po detský svet, kde rodičia môžu sledovať veselé šantenie detí z rodinnej kaviarne. Ďalšou top adresou pre lyžiarskych pôžitkárov a rodiny je lyžiarsky rezort Kasberg v obci Grünau im Almtal. Rôzne zjazdovky, chaty s regionálnymi pochúťkami a slnečné miesta s výhľadom nechajú rýchlo zmiznúť všedné dni.

Počas nadchádzajúcej dovolenky sa deti majú učiť lyžovať alebo zlepšovať svoje schopnosti? Potom sú lyžiarske oblasti v stredných polohách Horného Rakúska vhodnou voľbou na prázdninovú lyžovačku. v pohorí Feuerkogel vysoko nad jazerom Traunsee sú ideálne podmienky pre lyžiarskych začiatočníkov v kombinácii s veľkolepým výhľadom na región Salzkammergut. Kto si rezervuje rodinnú lyžovačku na Wurzeralm v dovolenkovom regióne Pyhrn-Priel, objaví najlepšie predpoklady na prvé kroky zimného športu. Ak sa malí lyžiari stanú zručnejšími, na rad prídu zjazdovky s vyšším stupňom obťažnosti.