©
© Photo: Oberösterreich Tourismus GmbH/Robert Maybach: Cycling on the Danube in Upper Austria
Cycling on the Danube in Upper Austria

Vaša správa

Please fill in all fields marked *.

The information you provide (email address; optional: salutation, title, name, surname, address, telephone number, request) is exclusively used by Oberösterreich Tourismus GmbH to process your request and is only disclosed if the request is to be answered by third parties (e.g. tourism service providers). See also the Privacy Notice

Cyklistika v Hornom Rakúsku

Krajina plná radosti zo života, ktorá pôsobí prekvapivo skutočne a osviežujúco. Bohatá na hory, jazerá, rieky, kopce, lúky a lesy. Rovnako rozmanité ako krajinné scenérie sú aj cesty, po ktorých ich možno objavovať. Jednou z nich je športová na bicykli. Či už chcete prísť na iné myšlienky alebo zažiť neobyčajné okamihy. Možností je viac než dosť: vyše 2 100 kilometrov cyklistických trás vedie k inšpirujúcim miestam, vzrušujúcim príbehom a ľuďom. A možno sa pritom niekto dozvie čosi viac aj o sebe samom.

©
© Foto Oberösterreich Tourismus GmbH/Daniel Hinterramskolger: Drei Biker in der Steilkurve des Bikeparks Wurbauerkogel in Windischgarsten, im Hintergrund das Tote Gebirge.
Drei Biker in der Steilkurve des Bikeparks Wurbauerkogel in Windischgarsten, im Hintergrund das Tote Gebirge.
https://www.youtube.com/watch?v=nRSVG5ZWAKc&list=PLzYa3042f7w1QjzzleS3PSECFzPERpKmM&index=9 _blank

Horská cyklistika v Hornom Rakúsku

Úchvatné horské cyklistické túry pomedzi horské výšiny a krištáľovo čisté jazerá ponúka región Salzkammergut. Rozľahlé lesy, priezračné bystriny a šťavnaté pasienky zasa na cyklistov čakajú v Národnom parku Vápencové Alpy. Oba cyklistické raje presvedčia svojím charakteristickým terénom a pohostinnými chatami pre športových aj rekreačných cyklistov.

Okrem uzamykateľných garáží na bicykle a náradia na ich opravu majú ubytovacie zariadenia pre cyklistov v ponuke aj vitálne raňajky pre športovcov. K tomu sú samozrejme grátis tipy o trasách od tých, ktorí sa tu vyznajú najlepšie.

Viac informácií