Horné Rakúsko – oplatí sa zažiť.

Pred vami sa rozprestiera krajina, ktorej rozmanitosť je neustálym zdrojom inšpiratívnych momentov. Laboratórium kultúry, v ktorom sa ustavične vyvíja niečo nové. Krajina plná radosti zo života pôsobiaca prekvapivo, skutočne a osviežujúco. Bohatá na hory, jazerá a lesy.

Od Soľnej komory, kraja letných rekreácií, cez jemne zvlnený Mühlviertel, dynamické hlavné mesto kultúry Linz na Dunaji až po alpský región Pyhrn-Priel. Naši hostia sa u nás cítia „gmiatlich“, čiže veľmi príjemne, a oceňujú náš zmysel pre rodinu aj našu chutnú domácu kuchyňu.

Výkonný

V celej svojej majestátnosti na vás čaká jedno z najkrajších vonkajších fitnescentier v Alpách. Niekedy je len pokojné a niekedy je rovnako divoké a rozkolísané ako vy. Horné Rakúsko: športová aréna pre skutočných prírodných hercov a herečky.

Zima v Hornom Rakúsku

Zima môže byť mierna alebo mrazivá. V každom prípade je Horné Rakúsko dobre vybavené na nefalšovanú zimnú zábavu. Lyžiarske oblasti od Dachsteinu na juhu až po Hochficht na severe prebúdzajú vzrušujúce chvíle v čerstvom prašane - či už pre rodiny a začiatočníkov, športových nadšencov lyžovania alebo vášnivých freeriderov. Užite si zimnú dovolenku na mieste, ktoré vám najviac vyhovuje.

 

Poskytnite spätnú väzbu a vyhrajte

Ako sa vám páčila dovolenka v Hornom Rakúsku? Zapojte sa do veľkej dovolenkovej ankety a pri troche šťastia môžete vyhrať nezabudnuteľnú dovolenku v Rakúsku alebo Apple iPad v hodnote približne 500 EUR.

K prieskumu