©
© Foto: Oberösterreich Tourismus GmbH/Stefan Mayerhofer: Natur erleben in den Wäldern in Oberösterreich
Natur erleben in den Wäldern in Oberösterreich

Vaša správa

Please fill in all fields marked *.

The information you provide (email address; optional: salutation, title, name, surname, address, telephone number, request) is exclusively used by Oberösterreich Tourismus GmbH to process your request and is only disclosed if the request is to be answered by third parties (e.g. tourism service providers). See also the Privacy Notice

 

Dnu nie je vonku

Dnu čakajú kopy bielizne, vonku dobývanie skutočných vrcholov. Naozajstné dobrodružstvo sa začína hneď predo dvermi. Či už máte chuť na pôžitky, objavovanie, relax alebo športové výzvy – poďte von a zažite prírodu Horného Rakúska.

 

Ríša pôžitkov, kde môžete spomaliť

Jednoducho nájdite v hornorakúskej prírode pokoj a cestu späť k vlastnému ja. Na príjemných turistických trasách a v pohostinných prevádzkach sa budete cítiť každou minútou viac oddýchnutí.

 

Ponorte sa do prírody.

Ríša zmyslov, ktorá vám dodá silu

Načerpajte nové sily a nechajte sa inšpirovať. Hornorakúske lesy, panorámy a energetické miesta opäť dobijú vaše baterky. Nemusíte pre to urobiť vôbec nič. No môžete, ak máte chuť. Turistika, plávanie a vychutnávanie atmosféry vám rozhodne prospejú.

 

Inšpirovaný prírodou.

Ríša športových dobrodružstiev

Dokážete sa odreagovať, až keď siahnete na dno svojich síl? Horné Rakúsko vám dokáže zrýchliť tep. Hory, náročné turistické trasy, cyklotúry a ďalšie zážitky ukrývajú skutočné výzvy.

 

Prekonajte osobné limity.